image

WATERSTONE

Ми створюємо речі завтрашнього дня вже сьогодні.

Про нас

Використання найсучаснішого обладнання та комп'ютерних технологій дозволяє нам працювати з усіма доступними видами камня. Ми гарантуємо кожному клієнту індивідуальний підхід, відкритість діалогу, контроль якості, своєчасність виконання замовлень.

Компанія WaterStone з Житомира надає послуги порізки, окантовки і механічної обробки натурального каменю водою.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні власні потужності для виробництва облицювальної плитки «Скала». Ми використовуємо технологію інноваційної обробки природного каменю з використанням очищеної води під надвисоким тиском, яка дозволяє зберегти цілісну структуру каменю, не порушити його кристалічну сітку, при цьому розкрити красу, створену самою природою.
У виробництві ми не використовуємо ніяких хімічних компонентів, що дозволяє створювати лише екологічно чисті кінцеві продукти.

Послуги

Облицювальна плитка «Скеля» - інноваційний продукт, виготовлений на унікальному обладнанні.

Облицювальна плитка «Скеля» виготовляється на унікальному ударно-пробивном обладнанні, при цьому лицьова частина набуває вигляду голого каменю природної текстури, отримує строго задані параметри довжини і висоти. Кам'яна плитка особливим чином розколюється за допомогою заготовки під потужним ударним пресом. Процес призводить до утворення так званої «рваною» поверхні каменя, максимально наближеною до його природного стану і природної текстурою.

Обробка каменю водою проводиться на італійському брендовому обладнанні під тиском води до 2000 бар.

В даному процесі дотримується спеціальна технологія шестиступінчастою фільтрації технічної води. Сучасні обладнання дозволяють обробляти будь-які види природного каменю, регулювати ступінь обробки для самого вимогливого клієнта. Максимальні розміри обробки поверхні 3500мм x 2000мм x 300мм. Завдяки гнучким налаштуванням даний процес допускає використання поверхневих обробок, таких як: термообробка, шліфовка, бучардірованіе, дробеструйная обробка та інші.

Термообробка каменю здійснюється під впливом інтенсивного полум'я руйнуючи верхній шар

Термічна обробка каменю проводиться на італійському обладнанні, де під впливом інтенсивного полум'я, руйнується верхній шар каменю від 1 до 5 мм. Технологія дає можливість створити виріб, що підходить для всіх видів кладки. Готова плитка відмінно підходить для використання на відкритому повітрі, де важливі довговічність і протиковзаючий ефект.

Природний камінь це гірська порода, яка потребує обробки для подальшого використання

Наші фахівці, використовуючи професійне обладнання, полірують і шліфують камінь, щоб прибрати подряпини і різні відколи, доводячи його поверхню до ідеально гладкою. Знаходячись під такій обробці, поверхня каменю поступово набуває блискучого, гладкий вид, зовні подібний склу.

Обладнання найкращих світових виробників з сучасним контролем якості

Ми використовуємо обладнання кращих виробників з обов'язковим контролем розмірів, допусків кутів і якості пропіліванія. Кромка камнерезного верстата дозволяє виготовити необхідний замовнику розмір. З кам'яних плит різного розміру створюються розкішні вироби: столи, підвіконня, сходинки, всі види плитки, готові до обробки.

Наша команда

employee
Олександр Сорокотяга

директор з виробництва

employee
Микола Доля

директор з виробництва

employee
Віктор Белошицький

фахівець з обробки природного камня (фрезерувальник)

employee
Микола Новаченко

Оператор верстатів ЧПК з розкрою природного каменю

employee
Михайло Савицький

фахівець з обробки природного камня (фрезерувальник)

Наші переваги

Кожна кам'яна поверхня, до якої торкаються руки наших майстрів, стає абсолютно рівною. Ми гарантуємо ідеальний блиск та первозданний вигляд кожному вашому виробу. Наш дружній колектив працює злагоджено та відповідально, що дозволяє створювати справжні шедеври з натурального каменю. Кожен камінь після обробки нашими спеціалістами – це виняткова натуральність у поєднанні з природною красою. Робота злагодженої команди – справжнє мистецтво, яке дозволяє створювати для вас дивовижні вироби з натурального каменю з елегантним королівським блиском. Наші майстри володіють необхідними знаннями для втілення ваших найбільш вимогливих ідей.